فروشگاه اینترنتی میوه «سبزالو» برترین فروشگاه اینترنتی استانی شد

پنجشنبه, 13 اسفند,1394

جشنواره وب ایران هر ساله از میان سایت‌های فعال در تمامی حوزه‌های وب و در گروه‌های مختلف یک سایت را به عنوان سایت برتر سال معرفی می‌کند. امسال و در هشتمین سال برگزاری این جشنواره، فروشگاه سبزالو در شاخه‌ فروشگاه اینترنتی استانی به عنوان نامزد نهایی برگزیده شده است.

فروشگاه اینترنتی سبزالو در تابستان 94 افتتاح شد و از آن زمان تاکنون در حال خدمت رسانی به مردم استان قم است. این فروشگاه در زمینه عرضه محصولات کشاورزی شامل انواع میوه، صیفی‌جات و سبزیجات مشغول فعالیت است و به زودی و به درخواست مشتریان عزیز در زمینه ارائه محصولات لبنیاتی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در جشنواره امسال از میان 1045 سایت شرکت کننده در جشنواره وب ایران، پس از داوری آنلاین سایت‌ها در 45 گروه، مجموعا 582 وب سایت به مرحله نهایی راه یافتند.

در نهایت در مراسم اختتامیه جشنواره وب که در سالن همایش کتابخانه ملی و در تاریخ 3 اسفند برگزار شد، فروشگاه سبزالو در بخش فروشگاه‌های اینترنتی استانی عنوان برتر را به انتخاب داوران به دست آورد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره وب و موبایل امسال می‌توانند به سایت اين جشنواره به آدرس www.iwmf.ir مراجعه کنند.

اترك تعليقك

بازگشت