مدیر بازرگانی جهاد کشاورزی: توزیع میوه شب عید در قم آغاز شد

یکشنبه, 27 اسفند,1396

 

 مدیر بازرگانی جهاد کشاورزی: توزیع میوه شب عید در قم آغاز شد

 

به گزارش قم نیوز علی اصغر همت روز یکشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: پرتقال تامسون درجه یک شمال با وزن خالص بدون جعبه به قیمت 18 هزار ریال و سیب درجه یک سمیرم با وزن خالص بدون جعبه به قیمت 22 هزار ریال عرضه می شود.


توزیع میوه شب عید (سیب و پرتقال) در 26 غرفه جانمایی شده سبطالو

 

وی افزود: سهمیه استان قم 518 تن پرتقال و 350 تن سیب می باشد که توزیع آن از امروز(یکشنبه) در غرفه های جانمایی شده آغاز شده است.

 

وی از نظارت دقیق بر عرضه سیب و پرتقال شب عید در قم خبر داد و تصریح کرد: از زمان بارگیری میوه از سردخانه یک نفر ناظر با خودروی حمل میوه همراه است و تا زمانی که بار به صورت کامل عرضه شود، در غرفه محل توزیع میوه حضور خواهد داشت.

 

همت بیان داشت: توزیع میوه شب عید در استان قم با همکاری سازمان جهاد کشاوزی استان، سازمان تعاون روستایی، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری انجام می شود.

 

وی همچنین از عرضه سایر مایحتاج اساسی شهروندان در شب عید خبر داد و گفت: سه نوع برنج دانه بلند هندی به قیمت 56 هزار یال، دانه کوتاه هندی به قیمت 26 هزار ریال و برنج تایلندی به قیمت 39 هزار ریال در حال عرضه در مراکز منتخب است.

 

وی افزود: همچنین مرغ منجمد به قیمت 62 هزار ریال، گوشت گوساله منجمد به قیمت 230 هزار ریال و تخم مرغ شانه ای 126 هزار ریال در فروشگاه های زنجیره ای استان در حال عرضه است.

 

Leave your comment

بازگشت