اخبار

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار گفت: در شب یلدا انار و هندوانه در تمامی بازارها با نرخ مصوب توزیع می‌شود و همچنین در میادینی که غرفه آجیل داریم، ‌آجیل شب یلدا با 22 تا 30 درصد پایین‌تر از بازار عرضه می‌شود.
رییس اتحادیه میوه و بار فروشان استان قم: قیمت میوه و تره باردر قم مناسبت تر از سایر استان هاست رییس اتحادیه میوه و بار فروشان استان قم گفت: قیمت میوه و تره باردر قم مناسبت تر از سایر استان هاست
حسن صابری: هیچ نوع آمار و اطلاع دقیقی جهت برنامه ریزی عرضه و تقاضا در حوزه میوه نداریم 🔸 رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفت: اگر آمار و اطلاع دقیقی در دست داشتیم به راحتی می توانستیم در رابطه با عرضه و تقاضا برنامه ریزی صحیحی داشته باشیم.
چهار شنبه, 30 آبان,1397
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: تا 20 روز آینده با ورود گوجه‌های جدید به بازار قیمت این کالا به شدت کاهش پیدا می‌کند.
ششمین جشنواره بزرگ انار و میوه های قرآنی ( انار، انجیر،زیتون، سیب، انگور، خرما و غیره ) و سوغات استان های مختلف کشور؛ فردا در مجموعه چهلسرای مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حضور بیش از یکصد غرفه دار گشایش می یابد.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت سیب زمینی نسبت به ابتدای دوره گرانی این محصول ۸۰ درصد کاهش یافته و به کیلویی حدود۲۳۰۰تومان رسیده است،از کاهش۱۳۰۰تومانی نرخ موز خبر داد.
رییس اتحادیه بارفروشان تهران گفت:‌با اجرای ممنوعیت صادرات گوجه فرنگی،‌ قیمت این محصول در میادین میوه و تره بار و همچنین مغازه‌های سطح شهر حداقل ۲هزار تومان کاهش یافت.
قیمت هر کیلوگرم سیب زمینی در بازار داخلی به حدود ۴ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و رکوردی بی سابقه را از خود به جای گذاشت.
سه شنبه, 03 مهر,1397
گوجه فرنگی ۷ هزار تومان شد رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی در بازار مصرف به ۷ هزار تا ۷۵۰۰ تومان رسید.
ساعت کار ۲۲ میدان و ۲۱۹ بازار میوه و تره بار پایتخت در نیمه دوم سال اعلام شد.
بازگشت