اخبار

حضور سبزالو در بزرگترین نمایشگاه صنایع کوچک ایران - مصلی تهران
درپی افزایش بی‌رویه قیمت میوه و محصولات کشاورزی در هفته‌های اخیر، مسائل مختلفی مانند دلالی، سودجویی، افزایش هزینه تولید، سرمازدگی و کاهش تولید مطرح شد اما ستاد تنظیم بازار در جلسه اخیرش اعلام کرد که این مشکل در بازار میوه ناشی از سرمازدگی و کاهش حجم تولید رخ داده و با متخلفان و سودجویان برخورد قاطع خواهد کرد.
چهار شنبه, 10 مرداد,1397
گزارش ها حاکی از این است که لیموی تازه همچنان محبوب ترین پزشکان است و کمتر متخصص حوزه بهداشت و درمان است که از مصرف روزانه این معجون معجزه آسا غفلت کند
قیمت لیموترش از باغ تا بازار ۳ برابر! لیموترش در بازار مصرف کیلویی ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان عرضه می‌شود در حالیکه این قیمت در عمده‌فروشی کیلویی ۵۰۰۰ تا ۱۰ هزار تومان و در باغ کیلویی ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان است.
🔷 نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک 🔷 ‌ ⁣ 🔸نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است، که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد.
چهار شنبه, 20 تیر,1397
اسدالله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران: موز و گیلاس 10 درصد گران شدند به طوری که هم اکنون هر کیلو موز از 5 هزار و 500 به 7 هزار و 200 و گیلاس از 18 هزار به 21 هزار تومان رسید.
در حالیکه موز بیش از ۳۶ میلیون یورو ارز دولتی برای واردات دریافت کرده است، قیمت آن بیش از ۵۵ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
​معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: لیموترش عمانی یا شیرازی حساس به جاروک است اما لیموی پارسی به آن مقاوم است. کاشت لیموی پارسی تنها راه خلاص شدن از شر جاروک جادوگر است.
پس از مدتها بحث و گمانه زنی بالاخره محسن بهرامی ارض اقدس رسما از دبیری ستاد تنظیم بازار کنار رفت و حسن یونس سینکی فرمان دبیری کارگروه تنظیم بازار را به دست گرفت.
آمار گمرک حاکی از آن است که در دوماهه نخست سال جاری واردات موز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
بازگشت